Z MIŁOŚCI I PASJI DO MUZYKI POSTANOWILIŚMY STWORZYĆ NIEPOWTARZALNY ZESPÓŁ, KTÓRY SPRAWI, IŻ TEN WIELKI DZIEŃ – DZIEŃ ŚLUBU STANIE SIĘ JESZCZE BARDZIEJ MAGICZNY I WYJĄTKOWY. NASZA WOKALNO-INSTRUMENTALNA OPRAWA ŚLUBU CHARAKTERYZUJE SIĘ PROFESJONALIZMEM I DOŚWIADCZENIEM. ZAUFAŁY NAM JUŻ SETKI MŁODYCH PAR, A MY NIEUSTANNIE OFERUJEMY MOC WZRUSZEŃ.

NATALIA BARTKOWSKA

Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. F. Chopina w Warszawie, wydziału wokalno – estradowego, specjalność – śpiew rozrywkowy, Szkoły Aktorskiej Doroty Pomykały w Katowicach – aktorstwo dramatyczne. Laureatka i finalistka konkursów wokalnych, interpretacyjnych na szczeblu krajowym. Swe pierwsze artystyczne kroki stawiała na deskach Teatru Żydowskiego w Warszawie i Teatru Muzycznego Roma w Warszawie uczestnicząc w pokazach Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie oraz Teatru Hybrydy w Warszawie, grając w spektaklach muzycznych. W swoim repertuarze posiada utwory zarówno z gatunku muzyki chrześcijańskiej, rozrywkowej, jazzowej i musicalowej.

EMILIA ŚLIWOSKA

Uczęszczała do Ogniska Muzycznego, gdzie kształciła się w śpiewie, grze na fortepianie i gitarze. Laureatka i finalistka licznych konkursów wokalnych. Uczestniczka wielu warsztatów muzycznych prowadzonych pod okiem wielu wybitnych wokalistów m.in. Hanny Stach, Krystyny Prońko, Janusza Szroma. Zajmowała się prowadzeniem dziecięcych i młodzieżowych zespołów wokalno-instrumentalnych. Organizowała liczne koncerty i pokazy.Od najmłodszych lat zajmuje się pisaniem tekstów i komponowaniem własnych utworów.

PAWEŁ BARTKOWSKI

Absolwent Ogólnikształcącej Szkoły Muzycznej I st. im. S. Moniuszki w Łodzi, Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku, instrument wiodący: Wiolonczela. Uczestnik wielu warsztatów muzycznych. Doświadczenie zdobywał grając w orkiestrach na wielu Polskich scenach. W swoim repertuarze posiada utwory z gatunku muzyki klasycznej jak i współczesnej muzyki rozrywkowej.

[an error occurred while processing this directive]
Copywriting Magiczny Ślub 2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone | Webdesign - Heron Art Network
[an error occurred while processing this directive]